септември, 2020

18сеп(сеп 18)20:0024(сеп 24)23:0019. cinEdays

Повеќе

Опис

?️19.Cinedays Festival of European Film

оваа година од 18-24 Септември низ Скопје ?️

Програма наскоро…
___________________________
The 19th edition of CINEDAYS Festival of European Film will be held from 18-24th September 2020.
Programme coming soon…

Време

18 (петок) 20:00 - 24 (четврток) 23:00

Локација

Неколку локации во Скопје

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X