септември, 2019

06сеп(сеп 6)10:0007(сеп 7)18:00Фестивал на Органска Храна 2019

Повеќе

Опис

Заеднички за поубав фестивал ве известуваме дека, новите датуми за фестивалот на Органска Храна се:

6-ти и 7-ми Септември: Петок и Сабота 2019-та година.
Од 10 часот до 18 часот и двата дена на истата локација,
Плоштад Македонија.

Сите излагачи и учесници кои досега се пријавени на фестивалот го задржуваат правото на присуство и а за сите детали околу нивната регистрација може да исконтактираат на: info@podium.mk

Заедно да градиме здрави навики.

Време

6 (петок) 10:00 - 7 (сабота) 18:00

Локација

Плоштад Македонија

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X