септември, 2020

19сеп(сеп 19)19:0020(сеп 20)22:00Skopje Cinema City 2020 Edition

Опис

Скопје Синема Сити е интернационален фестивал за музички документарни филмови и на 19.09 ќе започне шестото издание во дворот на Кинотека на Македонија.

Време

19 (сабота) 19:00 - 20 (недела) 22:00

Локација

Кинотека на С. Македонија

Никола Русински бр. 1

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X