јули, 2020

08јул19:0020:00Запознајте се со Digital Menu

Повеќе

Опис

? 8ми Јули, Среда, 19ч. ?
Во живо лансирање и презентација на #DigitalMenu!??

Запознајте се со тимот Mind Benders! Дознајте што е тоа што го прави овој тим уникатен, која е приказната што ги прави посебни и како дојдоа до самата идеја и функционалностите на ова прво инклузивно дигитално мени.?

Ќе следи дискусија со цел да слушнеме критики, пофалби и насоки за подобрувања на нашата апликација и платформа: www.digitalmenu.mk

Апликацијата е бесплатна за користење и достапна за сите, а, доколку сеуште ја немате превземено направете го тоа преку следниот линк до Android апликацијата на #GooglePlayStore?http://tiny.cc/axujrz

Линк за приклучување на Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/86290145886

Доколку веќе ја користиш апликацијата и имаш желба да подобриме нешто, пиши ни предлог и мислење тука:
https://docs.google.com/forms/d/1IvDp8c1E9InI3Jg2gUE5jgN5Cd9t7JLB62W9IXYLlnw/viewform?fbclid=IwAR2zVXuAXTCqcrL9pByQBiG32T7E_4nEtuRTBZQrV-UQedGBbtd5uhXiq_U&edit_requested=true

Твоето мислење ни е важно. Секој коментар, критика и насока за подобрување ни значи. ?

Благодариме 🙂

Време

(среда) 19:00 - 20:00

Локација

Online

Leave a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

X